Apie mus

Džiaugiamės turėdami švarų ir ramų paplūdimį vos už 500 metrų nuo mūsų poilsio namų.

Paplūdimys net ir vasarą nėra gausus žmonių, tad čia jausitės tarsi savo nuosavoje ramybės oazėje, puikiai tinkančioje ramiems pasivaikščiojimams, skaitymui ar tiesiog poilsiui saulėje.

“Pajūrio vingis” — ne vien nuomojami apartamentai šalia jūros, – mes Jums siūlome pasidžiaugti gražia aplinka, mėgautis lauko sporto malonumais.

Norintiems pažinti didesnę pajūrio dalį, siūlome atsivežti ar išsinuomoti dviračius, nes šalia eina naujas dviračių takas, kuriuo galima nusigauti ir iki Palangos, ir iki Šventosios.
“Pajūrio vingis” — tinkamiausia vieta Jūsų poilsiui ir nepamirštamoms atostogoms prie jūros. Siūlome Jums jaukius, patogius ir šiuolaikiškai įrengtus apartamentus – mini butus ir atskirus poilsio namelius.

Visi apartamentai suprojektuoti atsižvelgiant į poilsiautojų poreikius, turi atskiras virtuvėles, miegamuosius, vonios kambarius.

Patogi ir rami vieta leis Jums pasiekti jūrą vos per porą minučių ir mėgautis netoliese esančio pušyno gaiviu oru kiekvieną dieną. Kieme yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kuri užtikrins Jūsų automobilio saugumą visą parą.
Tai puiki vieta ilsėtis tiek vienišiems, tiek įsimylėjelių porelėms, šeimoms su vaikais bei draugų kompanijoms!